KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15685059
nr 1568 5059
Birger Öberg, Montmartre Paris. Signerad. Olja på duk, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 58x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:09:55
100 kr
150 kr
200 kr